Kožená stolička, stolička čalúnená

Ponuka jedálenských stoličiek zahŕňa štyristo typov rôznych stoličiek. Nájdete tu kúsky prevažne moderné, trendové ale aj nadčasové klasiky a dizajnové v duchu retro. Najväčšej obľube sa tešia čalúnené stoličky. Mäkšie polstrované časti látkou, koženkou alebo kožou prinášajú príjemné sedenie pre všetky stoličky aj reštauračné stoličky.


Stoličky z tvarovanej preglejky, moderná stolička

Hitom sú teraz stoličky z tvarovanej preglejky. Či už je drevo na operadle priznané alebo skryté čalúnením. V obľúbenosti vedie celočalúnená stolička a kožené stoličky s kónicky riešenými nohami z dubu alebo stoličky na kovovej pohupovej kostre s decentne jemným čalúnením prednej časti a drevenou chrbtovou opierkou. Koža navyše pridáva stoličke na elegancii a luxuse.


Jednoduché čistenie čalúnených stoličiek

U stoličiek, kde je očalúnená aj chrbtová opierka oceníte práve praktickú kožu či látky s inovatívnymi vlastnosťami, ktoré zabránia vniknutiu nečistoty do hĺbky. Znečištenie zostáva na povrchu, čo umožní jednoduché čistenie. Odstránite tiež škvrnu od pera aj fixky. Na CZ verziu webu píšeme aj o Židlích do kanceláře.