Jedálenské drevené stoly z masívu na zákazku

Kam by sa stratilo kúzlo našich príbytkov bez dreva. Živého materiálu, ktorý teší naše zmysly svojou krásou a príjemnými pocitmi pri dotyku. Podľa typu a spracovania je možné dreveným jedálenským stolom vybaviť klasické, vidiecke interiéry, ale aj tie moderné s industriálnymi prvkami. Veľký priestor bez vnútorných priečok, vysoké stropy a okná, betónové podlahy, minimum nábytku môže pôsobiť studene. Preto, aby sme studený interiér spríjemnili, kombinujeme kovové prvky s drevom, sklom a kameňom. Preto voľba dreveného jedálenského stolu z masívu sa priamo ponúka.

Odolné jedálenské stoly z masívu vydržia desiatky rokov

Investícia do masívu je vyššia, v dlhodobom horizonte sa však vyplatí, pretože tento materiál vydrží desiatky rokov a je veľmi odolný. Navyše stolu s kefovanou povrchovou úpravou nejaká tá ryha navyše pridá len na kráse. Vyberte si svoj drevený stôl z masívu, dizajnový stôl, moderný drevený stôl alebo jedálenský stôl na mieru.


Výroba drevených jedálenských stolov z masívu na mieru

Výroba na mieru je vyžadovaná u atypických rozmerov menších priestorov alebo práve naopak u veľkoryso riešenej jedálne. Farebná škála bežnej štandardnej ponuky jedálenských stolov je veľmi obmedzená, preto možnosť prevedenia povrchovej úpravy je vždy vítaná. Celkovo zladený interiér štýlom a farbami prináša príjemné pocity a uvoľnenie.