Jedálenské stoličky z bukového dreva, stoličky z masívneho buku do jedálne

Jedálenské stoličky a stôl sú v každej kuchyni či jedálni, používame ich denne, preto materiál a kvalita sú dôležitým parametrom pri ich výbere. Buk je najpoužívanejším drevom v nábytkárstve, obzvlášť pri výrobe jedálenských stoličiek. Jedná sa o kvalitné drevo s dlhou životnosťou. Pri výrobe stoličiek sa využíva obzvlášť jeho ohybnosť pri naparení.

 

Bukové drevo v interiéri je vhodné pre lakovanie

Bukové drevo v interiéri pôsobí príjemným dojmom. Má málo sukov oproti iným drevám, preto je vhodné pre lakovanie krycími farebnými lakmi, pre zámerné potlačenie kresby dreva. Naopak pre vyznávačov krásy dreva má povrchová úprava bukových stoličiek široký záber. Je možné ich moriť a bieliť do rôznych farebných odtieňov. Nielen drevené stoličky ale aj stoly ponúkáme v této úprave.

 

Výroba jedálenských stoličiek z bukového dreva

Naša ponuka jedálenských bukových stoličiek je výsledkom starostlivého výberu, musí spĺňať prísne kritériá každodenného používania v domácnosti aj náročnejšej prevádzky v reštauráciach. Na spoje takejto masívnej stoličky je vyvíjaný veľký tlak, klinovanie musí byť preto dobre remeselne spracované.

 

Myslíme na praktickú stránku používania, z tohto dôvodu zaraďujeme do ponuky látky s novými technológiami úpravy proti zašpineniu, jednoduchého čistenia, nehorľavých úprav apod. Svoju jedálenskú stoličku si môžete vybrať z celého radu klasických aj moderných dizajnových tvarov. Ponúkame aj stoličky z masívu, čalúnené stoličky, moderné drevené stoličky.