Stôl do jedálne s kovovým prvkom z lamina alebo dyhy

Kov je častým prvkom moderného interiéru. Nerez, pozink a hliník môžeme vidieť či už na kuchynských spotrebičoch, z kovu môžu byť pracovné dosky, sokly a obklady kuchynskej linky, zábradlie schodiska alebo aj osvetlenie. Niet sa čomu čudovať, kovové plochy odrážajú svetlo, vnášajú do interiéru lesk a upútavajú na seba pozornosť. Ak použijeme v interiéri kov s rozvahou, môžeme vytvoriť veľmi moderné obydlie. Avšak nadmiera kovu môže byť na škodu.

Kovové prvky svedčia dreveným jedálenským stolom

V prípade, že hľadáte rozumný kompromis, správnou voľbou je jedálenský stôl s decentným kovovým prvkom v hornej časti nôh. Kovový prvok svedčí či už drevenému stolu, stolu z dyhy tak aj z lamina. Dnešná ponuka lamina je naozaj veľmi pestrá. Výrobcovia prichádzajú každoročne s novinkami vydarených imitácií dreva, kovov aj betónu.

 

K stolom si môžete vybrať vhodnú stoličku.


Stôl v jedálni s čírou sklenenou doskou

Efektne v interiéri pôsobí stôl s čírou sklenenou doskou na nerezových pätkách. Tie sú dominantnou súčasťou drevených nôh. Kovové časti sú na sklo lepené špeciálnou technológiou bez nežiaducej stopy po lepidle na čírom povrchu skla. Sklo je vhodné všade tam, kde je potrebné miestnosť opticky presvetliť, v kombinácii s drevom získate hrejivý a veľmi moderný kúsok nábytku.