Stoličky do zasadacích miestností, konferenčné stoličky

Konferenčné stoličky a stoličky do zasadačky sa často vyberajú podľa zaužívaných pravidiel. Často hrá rolu len tvar alebo cena a od konferenčnej stoličky sa až tak moc neočakáva. Koľkokrát práve na škodu pre mnohé interiéry.

 

Moderné konferenčné stoličky, drevené stoličky

Moderný dizajn s dôrazom na funkčnosť a praktickosť však vytvorí príjemné, svieže pracovné prostredie. Voľba kvalitných materiálov nosnej konštrukcie aj čalúnenia je zásadná. Obzvlášť čo sa týka zasadacích priestorov, kde poslucháči a jednajúci trávia dlhší čas. Len kvalitné materiály a znalosť ergonomických zásad môže priniesť komfort a sústredenie pri práci.

 

Stohovateľné stoličky do zasadačiek

Voľba čalúnenia inovatívnych technológií prinesie takmer bezúdržbovú prevádzku. Pevná konštrukcia je zárukou stability a dlhej životnosti výrobku. Plusovým bodom je stohovateľná verzia konferenčnej stoličky, obzvlášť pre kancelárie a pracoviská, ktoré majú obmedzený priestor pre skladovanie.

 

Do samotnej kancelárie pak ponúkáme pracovné a relaxačné stoličky na kolieskach. V našej ponuke nájdete tiež čalúnené stoličky, stoličky z duba aj moderné drevené stoličky.