Drevené stoličky do kuchyne, kuchynská celodrevená stolička

Moderné kuchynské drevené stoličky sú navrhované a vyvíjané dizajnérmi s maximálnym dôrazom na dizajn, ergonómiu sedenia a kvalitu materiálov. Kuchynská stolička je exponovaným prvkom domácnosti, slúži nám každý deň po mnoho rokov. Preto kvalitné materiály a dodržanie technologických postupov je nevyhnutné pre dlhú životnosť výrobku.

 

Bukové drevo v interiéri pôsobí príjemným dojmom

Drevo v interiéri pôsobí príjemným dojmom, najviac sa používa bukové drevo pre svoju tvrdosť, dlhú životnosť a poddajné schopnosti zmeny tvaru pri náročnej technológii ohýbania. Bukové drevo sa často volí pri typoch kuchynských stoličiek s potlačenou kresbou dreva, kedy sa ako povrchová úprava volí nástrek krycích lakov. V móde sú opäť pestré farby, ktoré oživia kuchyne so stále obľúbenou bielou kuchynskou linkou a vytvoria zaujímavý farebný akcent.

 

Kuchynské celodrevené stoličky z dubového dreva

Celodrevená stolička z dubu je obľúbená nielen milovníkmi dreva a zastáncami prírodného charakteru dreva. Je často používaná v interiéri tiež ako cielený kontrast moderného minimalistického poňatia kuchyne v lesku, nereze a skle. Celodrevená stolička jednoducho patrí do kuchyne, či už má klasickú, rustikálnu či modernú podobu. Kontrastom môže byť potom jedálenský stôl s kovovým prvkom.

 

Drevo je stále obľúbeným materiálom k výrobe nábytku

Nábytkársky priemysel je podobný tomu odevnému, stále vyvíja nové tvary, kombinácie, menia sa materiály. Čerpá však stále z minulosti a vracia sa k obľúbeným materiálom a overeným tvarom. Čím rozhodne drevo už po stáročia je a snáď nim aj zostane.

 

V našej ponuke nájdete drevené stoličky, stoličky z masívu, čalúnené stoličky, moderné drevené stoličky aj reštauračné stoličky.