Kaviarenske moderné drevené stoličky, stoličky do kaviarne a cukrárne

Moderná kaviarenska stolička je silno inšpirovaná dizajnom päťdesiatych až sedemdesiatych rokov. Moderný je retro štýl. Mladšia generácia považuje retro nábytok za veľmi moderný, starším ročníkom zasa pripomína mladosť. Dalo by sa povedať, že dojem z takto zariadeného interiéru bude veľmi príjemný všetkým generáciám.

Kvalitné a obľúbené stoličky do kaviarní a cukrární z tvarovanej preglejky

Medzi obľúbené typy stoličiek do kaviarní a cukrární patria drevené stoličky z tvarovanej preglejky, ktoré oslavujú svoj comeback. Sú ľahké, praktické na údržbu a stohovateľné. Pastelové veselé farby vnesú do celkového interiéru hravosť a šmrc. Nemôžeme zabudnúť spomenúť tradičné thonetové typyohýbanej bukovej guľatiny. Tie snáď v interiéri nikdy neomrzia.

 

Výber správneho typu kaviarenskej stoličky

Pri výbere vhodného typu kaviarenskej stoličky je potrebné, okrem spomenutého dizajnu, zamerať sa na kvalitu spojov a technické riešenie konštrukcie stoličky. Kaviareň či cukráreň je záťažovou prevádzkou, ktorá vyžaduje kvalitné a konštrukčne dobre riešené stoličky s pevnými spojmi. Ani ten najlepší dizajn nezachráni reputáciu rozknísanej stoličky.

 

Kaviarenské sedenie môžete doplniť o dvojkreslo. Pre vzdušné moderné riešenie kaviarne máme v ponuke stoly na mieru, dizajnový stôl, kaviarenský stôl so zaguľatenými rohmi aj stôl šikmé nohy.