Písací počítačový stôl pre študentov do rohu miestnosti

Najčastejšou premenou oproti iným obytným miestnostiam prechádza interiérové vybavenie izby našich ratolestí. Ako dieťa rastie, menia sa jeho nároky a potreby. Často do malého priestoru detskej či študentskej izby musíme umiestiť všetko, čo pre svoj rozvoj dieťa potrebuje. Najskôr by to mala byť vyčlenená väčšia plocha na hranie s hračkami. Stavebnice, autodráhy, kočáriky s bábikam sú predsa priestorovo náročnejšie. Neskôr sa prioritou stáva písací stôl aj stolička, ktoré dieťa potrebuje pri štúdiu a učení.

Písací stôl je vhodné umiestiť do rohu miestnosti

Usporiadanie študentskej izby často nabádza k rohovému riešeniu písacieho stolu. Jedná sa o praktické riešenie s dostatkom úložných priestorov a miestom na PC a kancelársku techniku. Nad stolom by mal mať študujúci všetko po ruke a v poličkách či uzatvorených skrinkách. Dôležité je umiestenie rohového písacieho stolu na miesto, ktoré má aj dostatok denného svetla. Mení sa tiež typ postele, z poschodových sú to široké lôžka, ktoré okrem spánku umožňujú príjemné denné lenošenie. Skrine a skrinky na hračky sa menia na šatníky, pribúda veľa drobností a predmetov, ktoré je potrebné niekam uložiť. Pre praktické riešenie malých priestorov odporúčame aj stoličky z polykarbonátu.
 
Pokiaľ práve riešite zmenu interiéru detskej izby na študentskú a neviete sa rozhodnúť ako presne postupovať a čo vybrať, veríme, že naše skúsenosti v zákazkovej výrobe nábytku pomôžu zúžitkovať všetok priestor, ktorý sa dá. Navrhujeme najlepšie riešenia a spracujeme vizualizáciu.